• Cataleya Art

Tylko jeden krok !

Zaktualizowano: 23 cze 2021


Nieważne jak coś robisz,

pływasz, jeździsz rowerem,

wspinasz się, ćwiczysz chociażby w domu,

ważne, że w ogóle coś robisz.


Niektórzy ludzie doświadczają cierpienia, ulegają wypadkom, a mimo to się podnoszą, próbują, stawiają kroki do przodu. Można o nich usłyszeć wszędzie, w artykułach gazet, w krótkich historiach w mediach społecznościowych, można przeczytać gdzieś w internecie.


Niektórzy ludzie doświadczają cierpienia i nie podnoszą się nigdy.


Są też tacy, którzy doświadczając cierpienia, najczęściej psychicznego, borykają się z samym sobą, swoją psychiką, swoim życiem. Nie potrafią się odnaleźć, całe życie czegoś szukają, nie wiedząc tak naprawdę czego. Szukają samego siebie i cały czas czują niedosyt. Nie potrafią ułożyć sobie życia tak, jakby chcieli, bo tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą.


Czy da się wyjść z tego zamkniętego koła i się po prostu przełamać ? Odpowiedź jest jedna - Wszystko się da ! Udało się ludziom, którzy mieli naprawdę ciężko, uda się i Tobie. Jeśli nie tą drogą to inną, choćby miała ona być ciężka do przejścia to się uda. Jeśli nawet jesteś sam, to nie powód, żeby się nie starać, dla samego siebie.


Tak więc nieważne ile zrobisz kroków do przodu, choćby to miał być jeden krok, może to być najważniejszy krok w Twoim życiu!


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie