• Cataleya Art

Podaj dalej !

Zaktualizowano: 23 cze 2021

"Człowiek, który pracuje za pomocą swoich rąk, jest robotnikiem. Człowiek, który pracuje za pomocą swoich rąk i umysłu, jest rzemieślnikiem. Człowiek, który pracuje za pomocą swoich rąk, umysłu i serca, jest artystą."

Ian TurnbullSą to słowa człowieka, który zawierzył samemu sobie i wbrew prawom natury, wbrew powszechnemu dążeniu do bycia normalnym (bycie normalnym rozumiane jako nie odbieganie za bardzo od ogółu, nie wyróżnianie się ) postanowił zrobić coś nieoczywistego. Wcielił w życie bardzo szalony pomysł i co najlepsze - żyje tak - jak chce - czyli po swojemu.

Nie będę zdradzać nic więcej, zapraszam do obejrzenia wywiadu. Link poniżej.You Tube: FLORB

https://www.youtube.com/watch?v=VT8YGAKvzmsInspiracją dla mnie są ludzie, którzy tworzą, którzy nie boją się realizować swoich często bardzo szalonych pomysłów. Inspiracją są wszyscy ci, którzy nie stoją w miejscu i próbują dodawać nowe wartości. Tak naprawdę, aby stworzyć coś pięknego, nie potrzeba dużych nakładów finansowych, można to zrobić po swojemu, swoim własnym sposobem.

Teraz, kiedy nadeszły bardzo trudne czasy i nie zajmuje nas aż tak codzienność lub też jesteśmy w pewien sposób ograniczeni i musimy pozostać w domu - możemy bardziej rozwinąć swoją wyobraźnię. Możemy wszystkie szalone pomysły, które kiedykolwiek wpadły nam do głowy - spróbować zrealizować. Wszystko jest lepsze od siedzenia na przykład przed telewizorem i gapienia się bezmyślnie w ekran. Wszystko jest lepsze od bezczynności.


Warto przekazywać dalej wiedzę takich właśnie ludzi, warto przekazywać ich wartości, słowa, inspiracje.

Inspiracja i mądrość są potrzebne w dzisiejszym świecie...

Podaj dalej...


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie